Odebírat novinky
Úvod Profily partnerů Architekti Progetto CMR, Itálie

Profil: Progetto CMR, Itálie

Progetto CMR, jak se jmenuje společnost, kterou vede Massimo Roj, je synonymem pro integrovaný design. Od roku 1994, kdy byl ateliér založen, získal plno zkušeností na národním i mezinárodním trhu. Společnost usiluje o neustálý růst, ale vždy zůstává věrná svému mottu: zákazníkovi především. 

číst více
 1. Pořady
 2. Popis
 3. Ocenění
 1. Pořad: Progetto CMR

  Pořad: Salone del Mobile Milano 2018

  Zprávy a aktuality

 2. I dnes je primárním cílem týmu Massima Roje navrhovat flexibilním, efektivním a udržitelným způsobem, počínaje hloubkovou analýzou potřeb koncového uživatele. Integrace procesů zajišťuje neustálou kontrolu nákladů, času a kvality.

  Původ

  Progetto CMR vznikla ze setkání tří profesionálů, kteří měli zkušenosti z mezinárodního trhu. Díky zkušenostem, které si osvojili při navrhování kanceláří, se tři zakladatelé společnosti Progetto CMR bezprostředně zaměřují na transformaci samotného konceptu pracovního prostoru a jeho vtělení do inovativního klíče.

  Tým

  Massimo Roj a Progetto CMR jsou od roku 1994 neodmyslitelnou kombinací. Díky němu se společnost Progetto CMR dostala mezi přední italské společnosti v oblasti integrovaného designu. Nové tisíciletí představuje začátek další výzvy: dobývání fascinujícího a nekonečného asijského kontinentu. Cíle: exportovat italskou kulturu, osvědčené postupy mezinárodní architektury a stále více pracovat na vývoji nyní nevyhnutelné koncepce udržitelné architektury.

  Marco Ferrario díky dlouholetým zkušenostem získaným v oboru a hluboké znalosti všech aspektů souvisejících s integrovaným designem a konstrukcí se specializuje na výstavbu vysoce efektivních budov a využití inovativních stavebních technologií. Jeho profesionální dovednosti se dotýkají všech fází procesu: od předběžného návrhu až po řízení práce, plánování a kontrolu času a položek výdajů projektu a zajištění pečlivého dohledu zákazníkům. Marco Ferrario je dnes jedním z předních odborníků v BIM v Itálii.

  S více než pětadvaceti lety zkušeností je Antonella Mantica mezinárodně uznávanou projektovou architektkou a kosmickým plánovačem. Její profesionální cesta vedla k tomu, že se pohybovala od návrhu průmyslových a obytných budov až po specializaci v prostorovém plánování. Antonella Mantica vytvořila inteligentní pracovní filozofii a stala se jedním z předních italských odborníků v oblasti „strategie na pracovišti“, která je schopna podporovat společnosti v choulostivé fázi změn. Je spoluzakladatelkou projektu CMR, dnes se zabývá především poradenstvím v oblasti architektury, plánováním pracovních prostorů a designu interiérů.

  • Panda Awards 2018 - Ocenění Panda Award za oblast italského životního stylu, projekt Manjiangwan
  • Golden Award 2018 - Ocenění za kulturní prostory pro Muzeum umění Ningbo Duao
  • MIPIM Awards 2018 - Nejlepší projekt budoucnosti, projekt Xiantao Big Data Valley
  • WT SmartCity Award 2017 - Mezinárodní městská a architektonická soutěž, projekt
   pro „Oxygen Eco-Tower“
  • Cena Nest Award 2017 – Zlatá cena projekt Purple Jade Riverside Resort
  • Design impact 2017 – Ocenění za jednu z deseti nejvlivnějších designových společností
  • BD World Architecture 2017 – Společnost CMR byla zvolena devadesátou třetí  nejvýznamnější světovou architektonickou firmou ze sta

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl