Odebírat novinky
Úvod Profily partnerů Firmy a organizace Nakladatelství Grada

Profil: Nakladatelství Grada

Grada Publishing, založené roku 1991, je renomovaný nakladatelský dům a největší tuzemský nakladatel odborné literatury. Ročně vydává na čtyři stovky novinek z více než čtyřiceti oborů v celkem sto padesáti dvou edicích. Od roku 2015 společnost expanduje do dalších oblastí.

číst více
 1. Pořady
 2. Popis
 3. Ocenění
 1. Zprávy a aktuality

 2. Jako první v tomto roce představila značku COSMOPOLIS, která čtenářům přináší českou i zahraniční beletrii všech žánrů. Druhou v řadě uvádí značku pro dětskou knihu s názvem BAMBOOK. Ta představuje dětským čtenářům české i zahraniční autory a ilustrátory. Třetí značkou je ALFERIA, literatura poznání a knihy z oblasti rozvoje osobnosti, harmonie duše a těla, a alternativního vědění.

  „Kvalita je pro nás na prvním místě, ať už jde o tištěnou knihu, nebo e-book. Ta začíná u skvělého autora či renomovaného odborníka v případě odborné literatury a prochází přes práci v našich redakcích až po výběr kvalitní tiskárny.“

  Nakladatelství si drží vedoucí pozici na trhu v oblasti nových trendů. Vydávají množství odborných titulů a nabízí široký okruh žánrů pro čtenáře všech zájmů.

  Vedení stále rozšiřuje spolupráci s dalšími erudovanými odborníky, špičkami ve svých oborech, kteří se stávají autory, a se spisovateli, kteří mají čtenářům co říct.

  Nakladatelství si drží pozici dominantního nakladatelského domu v České a Slovenské republice co do počtu vydaných tištěných odborných i elektronických knih. Jedním z cílů nakladatelství je, aby čtenář získal nové znalosti co nejrychleji, ať už se pohybuje v jakémkoliv oboru.

 3. 2011 Cena Hospodářských novin, 2. místo v kategorii Firma roku 2011

  2012 Cena Hospodářských novin, 1. místo v kategorii Firma roku 2012

  2008 Ocenění Firma kraje, 3. místo

  2006–2017 – Nakladatelství se umístilo v soutěži Czech 100 BEST

  2006–2018 –  Nakladatelství se umístilo v soutěži Czech TOP 100


Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu