Odebírat novinky
Úvod Profily partnerů Architekti Ateliér Black n' Arch
Přeskočit reklamu
x

Profil: Ateliér Black n' Arch

Ateliér Black n' Arch je součástí developerské skupiny Trigema. Toto architektonické studio vede známý výtvarník David Černý společně s Tomášem Císařem, architektem a urbanistou. Do současného města chce Black n' Arch vnést nové architektonické prvky, jež připravované budovy a areály ozvláštní.

číst více
 1. Pořady
 2. Popis
 3. Profil Davida Černého
 4. Profil Tomáše Císaře
 1. Pořad: Black 'n' Arch

  Zprávy a aktuality

  Pořad: Trigema

  Zprávy a aktuality

 2. Architektonické studio Black n' Arch založil na podzim loňského roku Marcel Soural a David Černý.

  „Máme šest projektů v procesu, čtyři velké baráky budeme stavět v Praze, jeden má dvacet čtyři pater, to je fakt „mrakáč“ a bude fakt hezkej,“ říká sochař, který prý domy sám vymýšlí, ale ve studiu angažuje architekty.

  Projekty

  • Cyberdog Koncept infocentra Cyberdog je založen na pokroku 21. století. Od zpracování vize až po samostatnou realizaci zabral více než rok. Není to klasické informační centrum, s jakými se člověk běžně setkává. Součástí infocenta je totiž roboticky obsluhovaná restaurace!
  • Rezidence Invalidovna Rezidenční komplex Bytový dům Invalidovna se sochami Davida Černého, by měl vyrůst v Karlíně na Praze 8 v Sokolovské ulici. Součástí multifunkčního projektu by měly být i obchody.
  • Showroom ponorka Projekt prodejního centra nových bytů v Praze 7 – Holešovicích
 3. David Černý

  Český umělec a architekt, který je znám především jako tvůrce kontroverzních a provokativních plastik. V letech 1988–1996 vystudoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a je laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého, grantu Nadace Pollocka a Krasnerové a ceny na bienále v Kortrijku.

 4. Tomáš Císař

  Architekt a urbanista, který se podílel na řadě mezinárodních projektů. Jako hlavní architekt vedl mimo jiné projekty hotelového resortu Zuri na Zanzibaru a rezidence Aura Statenice. Vystudoval Fakultu umění a architektury TUL v Liberci, kde dále působil jako externí konzultant v ateliéru architektonické tvorby.


Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl