Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality YIT zahajuje svůj první projekt na pražských Vinohradech

YIT zahajuje svůj první projekt na pražských Vinohradech

YIT zahajuje svůj první projekt na pražských Vinohradech
10. 11. 2017 / Autor: Nina Fibigerová

Developer YIT zahájil stavbu nového rezidenčního projektu Koru Vinohradská v Praze 2 podle návrhu architekta Martina Hlaváčka ze studia Hlaváček a Partner. Finský developer nově vstupuje na Vinohrady, do jedné z nejoblíbenějších pražských rezidenčních čtvrtí, vyhledávané cizinci i majetnými Čechy. Koru Vinohradská nabídne na sedmi patrech 59 bytů. Design ve finském stylu, typický pro YIT, pracuje s jemnými neutrálními barvami. Dům ve tvaru písmene L vytváří prostor pro napůl otevřený vnitroblok. V parteru budou komerční plochy pro obchod a služby. Dům by měl být dokončen na podzim 2019. Ředitel YIT Stavo, Vladimír Dvořák, uvedl, že cílem developera je nabídnout vysoce kvalitní nízkoenergetické byty v projektu, který bude v souladu s okolím. Koru Vinohradská staví na bývalém parkovišti na rozhraní Vinohrad a Strašnic.  

web YIT

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl