CZ
  • EN
Více kanálů
Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Výstaviště čekají velké investice

Výstaviště čekají velké investice

Výstaviště čekají velké investice
12. 12. 2017 / Autor: Magistrát hl. m. Prahy
Výstaviště čekají velké investice

Nabídka atrakcí v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích se rozšíří o přírodní koupaliště, freestyle park pro kola a prostor na grilování. Pražští radní schválili i harmonogram, podle kterého by griloviště a bike park měly být dokončené v červenci 2019 a koupaliště v říjnu. Celkem město do areálu investuje 48 milionů korun. Koupaliště na principu biotopu bude mít koupací plochu 1 800 metrů čtverečních a stát bude 36,4 milionu. Denně ho podle předběžných odhadů navštíví 600 lidí. 

Bike park za 6,6 milionu korun nabídne hliněné dráhy, cesty pro zlepšení techniky jízdy na kole a prvky pro začátečníky i profesionály. Gastro pavilon griloviště vznikne mezi Bruselskou cestou a Stromovkou a jeho součástí bude půjčovna vybavení a hudební pavilon. Praha již roky slibuje investovat stovky milionů korun do rozvoje Výstaviště, které má velký potenciál. V plánu je i obnova vyhořelého křídla historického Průmyslového paláce a dalších památkově chráněných budov.

ČTK, nif

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2018 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl