Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Výstaviště čekají velké investice

Výstaviště čekají velké investice

Výstaviště čekají velké investice
12. 12. 2017 / Autor: Magistrát hl. m. Prahy

Nabídka atrakcí v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích se rozšíří o přírodní koupaliště, freestyle park pro kola a prostor na grilování. Pražští radní schválili i harmonogram, podle kterého by griloviště a bike park měly být dokončené v červenci 2019 a koupaliště v říjnu. Celkem město do areálu investuje 48 milionů korun. Koupaliště na principu biotopu bude mít koupací plochu 1 800 metrů čtverečních a stát bude 36,4 milionu. Denně ho podle předběžných odhadů navštíví 600 lidí. 

Bike park za 6,6 milionu korun nabídne hliněné dráhy, cesty pro zlepšení techniky jízdy na kole a prvky pro začátečníky i profesionály. Gastro pavilon griloviště vznikne mezi Bruselskou cestou a Stromovkou a jeho součástí bude půjčovna vybavení a hudební pavilon. Praha již roky slibuje investovat stovky milionů korun do rozvoje Výstaviště, které má velký potenciál. V plánu je i obnova vyhořelého křídla historického Průmyslového paláce a dalších památkově chráněných budov.

ČTK, nif

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu