Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Sprchové vaničky mohou být i v úrovni podlahy

Sprchové vaničky mohou být i v úrovni podlahy

Sprchové vaničky mohou být i v úrovni podlahy
27. 2. 2020 / Autor: Redakce, t.z. Sprchovací plocha může být i nezvyklá. Foto: Kaldewei

Pokud momentálně řešíte design sprchové vaničky a se standardem se nespokojíte, pak je pro vás pravděpodobně vhodná varianta extra plochých sprchových vaniček od Kaldewei NexSys. Společnost spojuje dva zcela odlišné světy: přednosti bezespárové extra ploché sprchové vaničky ze smaltované oceli a design dlážděné sprchy s odtokovým žlabem.

Moderní systém sprchovací plochy lze nyní pořídit v 17 barvách, 20 rozměrech a se třemi typy povrchu. Designová krytka, představující klíčovou část systému Nexsys, je k dostání v pěti různých barevných provedení, kterým designově vévodí zlatá lesklá barva. S krytkou v této barvě působí Nexsys impozantně například v kombinaci s tmavými tóny kolekce Kaldewei Coordinated Colours, jako je lávová černá nebo woodberry hnědá matná.

Zlato ovšem zdobí Nexsys ve dvojím smyslu, a to díky řadě ocenění za design „ICONIC AWARDS“ z roku 2018, „Good Design Award 2018“, „iF DESIGN AWARDS 2019“ a „German Design Awards 2019“. Bez hran, o něž by se dalo zakopnout, lze díky široké škále sanitárních a exkluzivních matných barev dosáhnout dokonalého začlenění do podlahy. Nexsys tak působí jako jedna velká, smaltovaná dlaždice s integrovaným odtokovým žlabem. Díky tomuto systému je v koupelně postaráno o příjemnou harmonii.

Výrazná úspora času

Kaldewei Nexsys je designovým převratem také pokud jde o instalaci. Z výroby již smontovaný systém 4v1 tvořený odtokovým žlabem, spádovým nosičem, těsnicí páskou a extra plochou sprchovou vaničkou lze po úpravě výšky umístit přímo do vybrání v podlaze, což pro odborníky na sanitu představuje výraznou úsporu času. Díky rozměrům lze instalaci v úrovni podlahy realizovat také u malých montážních hloubek. Optimální ochranu proti hluku zajišťuje přiložená zvuková izolační páska.

Podívejte se na TVbydlení.cz:

100 let designu v koupelně

Německý výrobce van sází na design a kvalitu!

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl