CZ
  • EN
Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Průmyslový areál Wikov Stavbou roku 2017 Královéhradeckého kraje

Průmyslový areál Wikov Stavbou roku 2017 Královéhradeckého kraje

Průmyslový areál Wikov Stavbou roku 2017 Královéhradeckého kraje
28. 11. 2017 / Autor: Nina Fibigerová
Průmyslový areál Wikov Stavbou roku 2017 Královéhradeckého kraje

Nový administrativně provozní objekt strojírenské firmy Wikov v Hronově zvítězil v soutěži o titul Stavba roku 2017 Královéhradeckého kraje. O titul se ucházelo celkem 14 projektů.  Čtyři si odnesly ze slavnostního vyhlašování výsledků 27. listopadu čestná uznání a dva získaly zvláštní cenu poroty.  Administrativní a provozní objekt firmy Wikov, navržený architektem Tomášem Hradečným,  porota ocenila především pro velkorysý a odvážný urbanistický přístup, díky němuž vznikl nový prostor propojující areál závodu s městem.  

Čestné uznání získalo Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením v Hradci Králové, most přes Metuji v Náchodě-Bělovsi, technologické, vývojové a administrativní centrum firmy Servisbal v Dobrušce a Galerie moderního umění v Hradci Králové. Zvláštní cenu poroty si odneslo Centrum přírodních věd – hvězdárna Jičín a výrobna astaxanthinu v Mostku u Dvora Králové nad Labem.

Zdroj fotografií: Archiv pořadatelů

Partneři

Odborní partneři

Mediální partneři

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2018 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl