Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Průmyslový areál Wikov Stavbou roku 2017 Královéhradeckého kraje

Průmyslový areál Wikov Stavbou roku 2017 Královéhradeckého kraje

Průmyslový areál Wikov Stavbou roku 2017 Královéhradeckého kraje
28. 11. 2017 / Autor: Nina Fibigerová

Nový administrativně provozní objekt strojírenské firmy Wikov v Hronově zvítězil v soutěži o titul Stavba roku 2017 Královéhradeckého kraje. O titul se ucházelo celkem 14 projektů.  Čtyři si odnesly ze slavnostního vyhlašování výsledků 27. listopadu čestná uznání a dva získaly zvláštní cenu poroty.  Administrativní a provozní objekt firmy Wikov, navržený architektem Tomášem Hradečným,  porota ocenila především pro velkorysý a odvážný urbanistický přístup, díky němuž vznikl nový prostor propojující areál závodu s městem.  

Čestné uznání získalo Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením v Hradci Králové, most přes Metuji v Náchodě-Bělovsi, technologické, vývojové a administrativní centrum firmy Servisbal v Dobrušce a Galerie moderního umění v Hradci Králové. Zvláštní cenu poroty si odneslo Centrum přírodních věd – hvězdárna Jičín a výrobna astaxanthinu v Mostku u Dvora Králové nad Labem.

Zdroj fotografií: Archiv pořadatelů

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl