Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Plynaři vám pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů

Plynaři vám pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů

Plynaři vám pomohou s výměnou dosluhujících plynových spotřebičů
13. 2. 2020 / Autor: Romana Landová, Lucie Kratochvílová. Foto: Pixabay.com

Pražská plynárenská v rámci letošní zimní sezóny přichází se zajímavou nabídkou pro stávající i nové odběratele plynu, kterým pomalu dosluhuje plynový kotel. 

Pražská plynárenská novým i stálým zákazníkům nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní, od renomované značky Viessmann nebo Buderus. Dále slevu až přibližně 20 tisíc korun při koupi kotle a jeho instalace. Cenové zvýhodnění je k dispozici po prodloužení smlouvy týkající se dodávky zemního plynu.

Podobně je svým zákazníkům Pražská plynárenská nápomocna i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení však společnost nabízí i pro ty, kterým jejich plynový  spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně uprostřed zimy. „Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související  užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti inženýr Pavel Janeček.

Jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu provozuje Pražská plynárenská asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará. Pokud vás nabídka výměny starého kotle za nový zaujala, neváhejte se podívat na www.ppas.cz/akce-kotle. Nabídka je časově omezená.

Přečtěte si na TVbydlení.cz:

Víte, čím budete topit v zimě vy? Nečekejte až se zima zeptá

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl