ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Zprávy a aktuality Projekt Chateau Troja Residence získal ocenění v rámci Realitního projektu roku 2019

Projekt Chateau Troja Residence získal ocenění v rámci Realitního projektu roku 2019

Projekt Chateau Troja Residence získal ocenění v rámci Realitního projektu roku 2019
28. 11. 2019 / Autor: Romana Landová, t.z. V Troji se staví luxusní bydlení. Foto: CCP

Vlajková loď developera Coast Capital Partner (CCP), který zúročil všechny své dosavadní zkušenosti se záchranou paláců v centru Prahy. To je luxusní projekt Chateau Troja Residence. Rekonstrukce barokního dvorce v sousedství Trojského zámku, která získala ocenění Realitní projekt roku 2019, bude dokončena ještě letos.

Rekonstrukce vybraných objektů původního barokního dvorce nabídne moderní bydlení s duchem historie. „Projekt Chateau Troja Residence je v Praze i ve střední Evropě zcela výjimečný. Není zde mnoho takových míst, kde se podařilo přivést historii zpět k životu a vdechnout jí novou energii,“ řekl Doron Friedman, spolumajitel CCP.

Více než 70 procent nabízených bytů je vyprodaných, a to ještě před kolaudací. Zájemce přesvědčilo místo – lokalita je hned vedle zámeckého parku Trojského zámku přímo na Vltavském břehu s výhledy do okolní zeleně i na město. Dalším plusem je blízkost Stromovky. Chateau Troja Residence zaručuje také dobrou dostupnost do centra města a bydlení v zeleni. Projekt navíc získal ocenění veřejnosti i architektů v rámci 9. ročníku soutěže Realitní projekt roku. O ocenění Realitní projekt roku 2019 usilovalo více než 50 aktuálních staveb z celé České republiky.

Bydlení podle vlastního vkusu

Nejzajímavější jsou však takzvané Penthousy. Zájemci mohou vybírat z mezonetových i jednopatrových penthousů v historických objektech i v těch moderních. Mají vlastní podzemní garáže pro několik vozů, ze kterého se soukromým výtahem majitelé dostanou do svého bytu. Jsou nabízeny shell and core nebo tzv. customer ready, a je tedy na majitelích, jak si bydlení zařídí. Část podzemních prostor mohou využít na vinotéku nebo soukromé fitness se saunou.

Samotný byt si tak mohou zařídit zcela podle svého. „Při stavbě bytového domu v Jilské jsme zjistili, že lidé se nechtějí nastěhovat do hotového, ale chtějí interiér přizpůsobit svému vkusu. Proto byty a apartmány prodáváme ve stavu shell and core a nabízíme služby architekta a interiérového designéra,“ vysvětlil Doron Friedman.

Psali jsme také:

V pražské Troji se zřítila betonová lávka přes Vltavu (Aktualizováno 4.12.)

Pražská botanická zahrada bude mít nový vstup

Doporučené pořady

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše
Nový díl

Skryté poklady architektury pohledem Zdeňka Lukeše

TV Architect představuje...

TV Architect představuje...

Osobnosti současné architektury

Osobnosti současné architektury

Díla architektů

Díla architektů

Architekti nové generace

Architekti nové generace

Chátrající skvosty

Chátrající skvosty

U jednoho stolu

U jednoho stolu

TV Architect v regionech

TV Architect v regionech

Konference architektury

Konference architektury

Akademie navrhování interiérů

Akademie navrhování interiérů


Hledáte inspiraci pro bydlení?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu