Odebírat novinky
 

Kdo jsme

TV Architect je moderní digitální televize, kde na jednom místě přinášíme informace ze světa architektury, stavebnictví a developmentu. Prostřednictvím videí a článků se u nás můžete poučit, pobavit, odpočinout si.

Náš projekt nabízí unikátní kombinaci online televize s aktuálním zpravodajstvím z oboru. Video rozhovory s předními českými architekty a jejich kolegy ze světa, video reportáže o nejzajímavějších, nejkrásnějších, nebo naopak nejkontroverznějších projektech a také pořady o cestování za architekturou, představení osobností a další. Cestujte s námi, zvedněte hlavu a dívejte se kolem sebe. Architekturu najdete všude kolem nás. To vše a mnohem víc naleznete na TV Architect i v naší vlastní produkci.

Vedle informací o novinkách a rodících se projektech v článcích a v rychlých aktualitách přinášíme také hlubší vhled směřování, které hýbou městy a jejich plánováním. Spolu s tím se nechte unášet krásou současných i historických architektonických prvků. Nezapomínáme ani na informace o progresivních technologiích a materiálech, které se využívají při realizaci projektů, šetří energii při jejich provozu nebo zpříjemňují prostředí pro život.

Kdo jsme?

Mé jméno je Sylvia a jsem obchodní ředitelka. Jako manažerka týmu TV Architect přináším do televize zajímavé kontakty. Spolupodílím se na programové struktuře a snažím se, abyste u nás našli, co hledáte.

Jmenuji se Tomáš a starám se o web. Když je tam něco špatně nebo něco nefunguje, je na mě abych to opravil. Nebo když někomu nefunguje tiskárna. Nebo data v telefonu. Prostě “ten kluk přes počítače.” Baví mě vizuální umění, technologické novinky, auta a video hry. A občas snídám jenom zmrzlinu, protože můžu.

Krásný den, jmenuji se Alice a starám se o to, abyste měli k dispozici záznamy ze zajímavých projektů a to ve spolupráci s celým týmem TV Architect. Součástí mé práce je také administrativa, což je podstatná část zajišťující chod každé společnosti.

Zdravím, já jsem také Tomáš a pečuji o textovou stránku webu. Součástí mé práce je také moderování videí a dělání rozhovorů se zajímavými osobnostmi světa architektury, stavebnictví a developmentu. Mám rád kolem sebe společnost a baví mě poznávat cizí kultury.

Jmenuji se Pavla a jsem s Vámi v každodenním kontaktu tím, že Vám přináším novinky z TV Architect na Vaše oblíbené internetové portály. Zajišťuji pro vás i to nejlepší ze zahraniční architektury. Miluju tenis, dobrou společnost a cestování za architekturou.

Mé jméno je Roman. V pozici vedoucího produkce mám na starosti technickou stránku tvorby videí a starám se o vznik audiovizuálního materiálu. Mezi mé záliby patří cestování a rodina.

Naše televize spolupracuje s veřejnými a odbornými institucemi, se soukromou sférou a s architekty z celého světa. Náš tým se účastní největších festivalů architektury v České republice i ve světě a informuje Vás skrze každodenní zpravodajství. Podporujeme popularizaci architektury široké veřejnosti.

Jazyk architektury je natolik charakteristický, že jej můžeme považovat za jednotící prvek mezi zeměmi a kulturami napříč celou planetou. Spojujeme svět architektury.

TV Architect

Pořady

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl