CZ
  • EN
Více kanálů
Odebírat novinky
 

Kdo jsme

TV Architect je moderní digitální platforma pro komunikaci napříč světem architektury, developmentu a stavebnictví. Nabízíme poučení, inspiraci, propojení, nebo prostě jen relaxaci a zážitek z krásných a pozoruhodných staveb v tuzemsku i po světě.

Náš projekt nabízí unikátní kombinaci online televize s aktuálním online zpravodajstvím z oboru. Video rozhovory s předními světovými architekty a jejich českými kolegy, videa o nejzajímavějších, nejkrásnějších, nebo naopak nejkontroverznějších projektech světových i tuzemských a také pořady z vlastní produkce. To naleznete na TV Architect.

Vedle informací o nejžhavějších novinkách a rodících se projektech v článcích a v rychlých aktualitách přinášíme také hlubší vhled do trendů, které hýbou městy a jejich plánováním, a zároveň vás necháme se unést krásou uměleckých architektonických designů současných i historických. Nezapomínáme také na informace o progresivních technologiích a materiálech, které se využívají při realizaci projektů, šetří energii při jejich provozu nebo prostě jen zpříjemňují pobyt v budově.

V neposlední řadě chceme propojit investory, architekty, developery a inženýry a nabídnout jim prostor pro prezentaci jejich firem, lídrů, projektů a úspěšných inovativních řešení.

Jsme tým filmařů, marketingových odborníků a redaktorů z prestižních časopisů z oblasti architektury a developmentu, kteří se sešli v Praze, aby spolu vytvořili unikátní moderní komunikační platformu, jež dosud na trhu chyběla. TV Architect spojuje televizi se zpravodajstvím ve světě architektury a byznysu. Jsme nové médium se zaměřením na architekturu a stavebnictví, které symbolicky vzniklo v Praze, známé celému světu jako architektonický klenot v srdci Evropy. Náš tým se skládá z řídícího in-house týmu a outsourcovaných odborníků, kteří společným dílem přispívají do projektu TV Architect.

Již nyní televize spolupracuje s veřejnými a odbornými institucemi, se soukromou sférou a s architekty z celého světa. Náš tým se účastní největších festivalů architektury v České republice i ve světě a informuje Vás skrze každodenní zpravodajství.

Jazyk architektury je natolik charakteristický, že ji můžeme považovat za důležitý jednotící mezi zeměmi a kulturami napříč celou planetou. Naše práce se proto opírá o spolupráci s kulturními instituty a zahraničními partnery. Spojujeme svět architektury.

Za tým TV Architect

Roman Drnovec
CEO 

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2018 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl