CZ
  • EN
Odebírat novinky
 

Kdo jsme

TV Architect je moderní digitální televize, kde na jednom místě přinášíme informace ze světa architektury, stavebnictví a developmentu. Prostřednictvím videí a článků se u nás můžete poučit, pobavit, odpočinout si.

Náš projekt nabízí unikátní kombinaci online televize s aktuálním zpravodajstvím z oboru. Video rozhovory s předními českými architekty a jejich kolegy ze světa, video reportáže o nejzajímavějších, nejkrásnějších, nebo naopak nejkontroverznějších projektech a také pořady o cestování za architekturou, představení osobností a další. Cestujte s námi, zvedněte hlavu a dívejte se kolem sebe. Architekturu najdete všude kolem nás. To vše a mnohem víc naleznete na TV Architect i v naší vlastní produkci.

Vedle informací o novinkách a rodících se projektech v článcích a v rychlých aktualitách přinášíme také hlubší vhled směřování, které hýbou městy a jejich plánováním. Spolu s tím se nechte unášet krásou současných i historických architektonických prvků. Nezapomínáme ani na informace o progresivních technologiích a materiálech, které se využívají při realizaci projektů, šetří energii při jejich provozu nebo zpříjemňují prostředí pro život.

Kdo jsme?

Mé jméno je Sylvia a jsem obchodní ředitelka. Jako manažerka týmu TV Architect přináším do televize zajímavé kontakty. Spolupodílím se na programové struktuře a snažím se, abyste u nás našli, co hledáte.

Jmenuji se Tomáš a starám se o web. Když je tam něco špatně nebo něco nefunguje, je na mě abych to opravil. Nebo když někomu nefunguje tiskárna. Nebo data v telefonu. Prostě “ten kluk přes počítače.” Baví mě vizuální umění, technologické novinky, auta a video hry. A občas snídám jenom zmrzlinu, protože můžu.

Krásný den, jmenuji se Alice a starám se o to, abyste měli k dispozici záznamy ze zajímavých projektů a to ve spolupráci s celým týmem TV Architect. Součástí mé práce je také administrativa, což je podstatná část zajišťující chod každé společnosti.

Zdravím, já jsem také Tomáš a pečuji o textovou stránku webu. Součástí mé práce je také moderování videí a dělání rozhovorů se zajímavými osobnostmi světa architektury, stavebnictví a developmentu. Mám rád kolem sebe společnost a baví mě poznávat cizí kultury.

Jmenuji se Pavla a jsem s Vámi v každodenním kontaktu tím, že Vám přináším novinky z TV Architect na Vaše oblíbené internetové portály. Zajišťuji pro vás i to nejlepší ze zahraniční architektury. Miluju tenis, dobrou společnost a cestování za architekturou.

Mé jméno je Roman. V pozici vedoucího produkce mám na starosti technickou stránku tvorby videí a starám se o vznik audiovizuálního materiálu. Mezi mé záliby patří cestování a rodina.

Naše televize spolupracuje s veřejnými a odbornými institucemi, se soukromou sférou a s architekty z celého světa. Náš tým se účastní největších festivalů architektury v České republice i ve světě a informuje Vás skrze každodenní zpravodajství. Podporujeme popularizaci architektury široké veřejnosti.

Jazyk architektury je natolik charakteristický, že jej můžeme považovat za jednotící prvek mezi zeměmi a kulturami napříč celou planetou. Spojujeme svět architektury.

TV Architect

Kanály

Hledáte inspiraci na bydlení?

Chcete vědět, co se staví ve Vaší lokalitě a proč? TV Architect Vám přináší zpravodajství o plánování staveb a architektuře v ČR. Jsme kombinace online televizního kanálu, kterým proudí rozhovory s předními světovými i tuzemskými architekty a videa o nejzajímavějších projektech.
© 2019 TV Architect s.r.o. - Spojujeme svět architektury
Vytvořeno v Beneš & Michl