Odebírat novinky
Úvod Zprávy a aktuality Bylo by libo bydlení v Chebu? Volné pozemky i domy budou k dispozici na webu

Bylo by libo bydlení v Chebu? Volné pozemky i domy budou k dispozici na webu

Bylo by libo bydlení v Chebu? Volné pozemky i domy budou k dispozici na webu
23. 4. 2019 / Autor: cs.wikipedia.org/ Karelj Popisek: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad

Město Cheb bude na webových stránkách nabízet všechny volné pozemky i domy pro případné investory. Chce tak podpořit soukromé investice a přilákat i investory odjinud než z Chebu, řekl to starosta města Antonín Jalovec.

Město provozuje vlastní webové stránky chebskenemovitosti.cz, na kterých nabízí městské nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. V nabídce bylo ale zatím jen pár nemovitostí.

„Dali jsme zastupitelstvu na vědomí, že hodláme na tento web umísťovat všechny důležité pozemky, které jsou určeny k zástavbě, protože se ukazuje, že v minulosti byli v Chebu upřednostňováni zájemci, kteří se dobře vyznají na místním realitním trhu a mají informace, které ve zbytku republiky chybí,“ uvedl Jalovec.

Prodej musí schválit zastupitelstvo

Na webu by se tak měly objevit nejen pozemky, ale i městské byty, které si zájemci mohou sami opravit, nabídky nebytových prostor a podobně.

Jak ale upřesnil Jalovec, nabídka na webových stránkách není oznámením záměru prodeje. V případě zájmu musí být záměr veřejně oznámen a pak prodej schválit zastupitelstvo.

red

Hledáte inspiraci pro bydlení?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVarchitect.com je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl