Spojujeme svět architektury
CZ
Odebírat novinky
 

Kdo jsme

TV Architect je moderní digitální platforma pro komunikaci napříč světem architektury, developmentu a stavebnictví. Nabízíme poučení, inspiraci, propojení, nebo prostě jen relaxaci a zážitek z krásných a pozoruhodných staveb v tuzemsku i po světě.

Náš projekt nabízí unikátní kombinaci streamového televizního kanálu, kterým proudí video rozhovory s předními světovými architekty a jejich českými kolegy a videa o nejzajímavějších, nejkrásnějších, nebo naopak nejkontroverznějších projektech světových i tuzemských, s aktuálním online zpravodajstvím z oboru.

Vedle informací o nejžhavějších novinkách a rodících se projektech v článcích a v rychlých aktualitách přinášíme také hlubší vhled do trendů, které hýbou městy a jejich plánováním, a zároveň vás necháme se unést krásou uměleckých architektonických designů současných i historických. Nezapomínáme také na informace o progresivních technologiích a materiálech, které se využívají při realizaci projektů, šetří energii při jejich provozu nebo prostě jen zpříjemňují pobyt v budově.

V neposlední řadě chceme propojit investory, architekty, developery a inženýry a nabídnout jim prostor pro prezentaci jejich firem, lídrů, projektů a úspěšných inovativních řešení.

Jsme kreativní tým špičkových filmařů, marketingových odborníků a redaktorů z prestižních časopisů z oblasti architektury a developmentu, kteří se sešli v Praze, aby spolu vytvořili unikátní moderní komunikační platformu, jež dosud na trhu chyběla. TV Architect spojuje televizi se zpravodajstvím ve světě architektury a byznysu. Jsme nové médium se zaměřením na architekturu, které symbolicky vzniklo v Praze, známé celému světu jako architektonický klenot v srdci Evropy. Náš tým se skládá z řídícího in-house týmu a outsourcovaných odborníků, kteří společným dílem přispívají do projektu TV Architect.

Již nyní televize spolupracuje s veřejnými a odbornými institucemi, se soukromou sférou a s architekty z celého světa. Náš tým se účastní největších festivalů architektury v České republice i ve světě. Téměř dvě desetiletí zkušeností a práce v oboru nám dalo příležitost stát se důležitým spojovacím článkem mezi subjekty, které vstupují do jednotlivých fází architektonického procesu.

Jazyk architektury je natolik charakteristický, že ji můžeme považovat za důležitý jednotící mezi zeměmi a kulturami napříč celou planetou. Naše práce se proto opírá o spolupráci s kulturními instituty a zahraničními partnery.

Za tým TV Architect

Roman Drnovec
CEO 

Hledáte inspiraci na bydlení?

© 2018 TV Architect s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl